ONDO sp. z o.o.

Ondo sp. z o.o. powstała w 2013 roku czerpiąc z ponad dwudziestoletniej historii firmy Variant S.A. koncentruje się na produkcji wysokiej jakości marek własnych: Brumm, Pulsar, Sunnycar Detailing, Mobil Medic, Twój Dom oraz imporcie i dystrybucji marek zagranicznych: Petro-Canada, Loxeal, Gunk, Liquid Wrench, Motor Medic, Nu Finish, Gemi, Kroon Oil.

Dzięki wewnętrznemu działowi R&D tworzy innowacyjne produkty, które z sukcesem są dystrybuowane na terenie całego kraju. Wdrożony system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015-10 gwarantuje lepsze monitorowanie jakości procesów produkcyjnych, optymalizację kosztów oraz zwiększenie zadowolenia klientów. Spółka posiada przedstawicieli handlowych na terenie każdego województwa, którzy służą radą i opieką wszystkim odbiorcom. Sprzedaż wspierana jest planowanymi kampaniami marketingowymi, wzmacniającymi pozycje rynkowe produktów . Natomiast wszelkie zamówienia wysyłane są nawet w ciągu jednego dnia do odbiorców hurtowych z centrum produkcyjno-logistycznego, znajdującego się w Trzebini pod Krakowem.

Nasza firma stawia na rozwój i innowacyjność oraz dostarczanie na rynek produktów, których on sam potrzebuje. Wierzymy, że takie działanie stawia nas w czołówce firm w naszej branży. W skład oferty wchodzą: kosmetyki samochodowe, chemia techniczna, oleje smarowe oraz akcesoria motoryzacyjne.

RADIATOR SPECIALTY

RADIATOR SPECIALTY COMPANY to amerykański producent znanych na rynku polskim produktów marek: GUNK, LIQUID WRENCH, MOTOR MEDIC oraz TITE SEAL do zastosowań zarówno w serwisie samochodowym jak i w garażu. To produkty, które naprawiają, usprawniają i działają prewencyjnie, są nieskomplikowane w zastosowaniu, szybkie i niezawodne w działaniu. Pozwalają zarówno wysoko wykwalifikowanemu mechanikowi jak i początkującemu entuzjaście motoryzacji stosować je z pełną skutecznością i satysfakcją.

GUNK to szeroka oferta środków do czyszczenia i odtłuszczania przydatna w serwisie i garażu. To legendarna amerykańska jakość od 1924 roku.

LIQUID WRENCH to środki penetrujące, smarujące i odrdzewiające sprawdzone przez tysiące użytkowników w USA , na najbardziej wymagającym i największym rynku motoryzacyjnym na świecie.

TITE SEAL to między innymi opona w sprayu zapewniając bezpieczeństwo w czasie podróży oraz profesjonalne środki do zabezpieczania podwozia samochodu.

Poznaj nasze marki

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą profesjonalnych środków do naprawy, konserwacji oraz eksploatacji samochodu.

l_gunk

Szeroka oferta środków do czyszczenia i odtłuszczania, przydatna w Twoim serwisie i garażu.

Legendarna, amerykańska jakość

 

Zobacz produkty

l_liq

Produkty sprawdzone przez tysiące użytkowników. Środki penetrujące,
smarujące i odrdzewiające.

Zastosuj w serwisie lub garażu.

 

Zobacz produkty

l_mot

Dodatki poprawiające kondycję układów w Twoim samochodzie. Wysoka
skuteczność.

Zastosuj w serwisie lub garażu.

 

Zobacz produkty

l_tit

W ciągu jednej minuty rozwiązuje problem z przebitą oponą na drodze. Prosty i skuteczny.

Zapewnia bezpieczeństwo na drodze

 

Zobacz produkty