ONDO sp. z o.o.

ONDO to spółka zależna grupy kapitałowej VARIANT S.A. wydzielona w związku z realizacją nowej strategii koncentracji. Nasza oferta to:

* kosmetyki i chemia samochodowa marek własnych Brumm, Mobil Medic oraz marek: Gunk i NuFinish,
* chemia techniczna marki własnej Pulsar oraz marki Loxeal,
* oleje smarowe marki Petro-Canada.

Kontynuujemy 20 letnią działalność firmy VARIANT S.A. w zakresie produktów związanych z branżą motoryzacyjną. Wizją naszej firmy jest rozwój wyspecjalizowanych jednostek biznesu na rynku motoryzacyjnym i przemysłowym. Osią naszej działalności jest produkcja na potrzeby własne i klientów zewnętrznych. Naszym Klientom proponujemy współpracę w szerokim zakresie – od samej usługi napełniania po realizację kompleksowej produkcji od pomysłu do gotowego produktu. Pomagamy dobrać i zamówić komponenty. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008 pomaga nam w monitorowaniu jakości procesów produkcyjnych, optymalizacji kosztów oraz zwiększaniu zadowolenia naszych klientów.

RADIATOR SPECIALTY

RADIATOR SPECIALTY COMPANY to amerykański producent znanych na rynku polskim produktów marek: GUNK, LIQUID WRENCH, MOTOR MEDIC oraz TITE SEAL do zastosowań zarówno w serwisie samochodowym jak i w garażu. To produkty, które naprawiają, usprawniają  i działają prewencyjnie, są nieskomplikowane w zastosowaniu, szybkie i niezawodne w działaniu. Pozwalają zarówno wysoko wykwalifikowanemu mechanikowi jak i początkującemu entuzjaście motoryzacji stosować je z pełną skutecznością i satysfakcją.

GUNK to szeroka oferta środków do czyszczenia i odtłuszczania przydatna w serwisie i garażu. To legendarna amerykańska jakość od 1924 roku.

LIQUID WRENCH to środki penetrujące, smarujące i odrdzewiające sprawdzone przez tysiące użytkowników w USA – na najbardziej wymagającym i największym rynku motoryzacyjnym na świecie.

MOTOR MEDIC to wysokiej jakości dodatki poprawiające kondycję układów w samochodzie.

TITE SEAL to między innymi opona w sprayu zapewniając bezpieczeństwo w czasie podróży oraz profesjonalne środki do zabezpieczania podwozia samochodu.

Poznaj nasze marki

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą profesjonalnych środków do naprawy, konserwacji oraz eksploatacji samochodu.

l_gunk

Szeroka oferta środków do czyszczenia i odtłuszczania, przydatna w Twoim serwisie i garażu.

Legendarna, amerykańska jakość

 

Zobacz produkty

l_liq

Produkty sprawdzone przez tysiące użytkowników. Środki penetrujące,
smarujące i odrdzewiające.

Zastosuj w serwisie lub garażu.

 

Zobacz produkty

l_mot

Dodatki poprawiające kondycję układów w Twoim samochodzie. Wysoka
skuteczność.

Zastosuj w serwisie lub garażu.

 

Zobacz produkty

l_tit

W ciągu jednej minuty rozwiązuje problem z przebitą oponą na drodze. Prosty i skuteczny.

Zapewnia bezpieczeństwo na drodze

 

Zobacz produkty