O nas - Gunk i Liquid Wrench
X
Gdzie kupić
O FIRMIE

Blumenthal Brands Integrated (BBI) to amerykański producent chemii motoryzacyjnej, przeznaczonej dla majsterkowiczów i profesjonalnych serwisów samochodowych. Firma na rynku amerykańskim, nieprzerwanie istnieje od 1924 r. Wraz z dynamicznym rozwojem świata motoryzacji rozwijało się również portfolio produktów BBI pod marką GUNK i Liquid Wrench. Każde nowe rozwiązanie techniczne w przemyśle motoryzacyjnym pociągało za sobą odpowiedź w postaci specjalistycznego środka do jego naprawy, konserwacji czy eksploatacji. Najnowsze osiągnięcia w technologii napraw pojazdów pomagają, wspierają lub zastępują tradycyjne metody, będąc w wielu przypadkach równie skutecznymi, a wielokrotnie tańszymi alternatywami.

GUNK to szeroka oferta środków do czyszczenia i odtłuszczania przydatna w serwisie i garażu. To legendarna amerykańska jakość od 1924 roku.

LIQUID WRENCH to środki penetrujące, smarujące i odrdzewiające sprawdzone przez tysiące użytkowników w USA, na najbardziej wymagającym i największym rynku motoryzacyjnym na świecie.

ONDO sp. z o.o. od ponad 20 lat jest wyłącznym przedstawicielem BBI na rynku polskim, w ofercie posiada produkty marki Liquid Wrench i GUNK.